+420 724 729 731


TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA S TRADICÍ


sedm sportů
 

TJ Lokomotiva Ingstav Brno - jednota mnoha sportů

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Ingstav Brno sdružuje a podporuje několik oddílů amatérských i profesionálních sportovců rozdělených do sedmi sportovních oddílů. Lokomotiva Ingstav spravuje a provozuje dva sportovní areály. Tyto areály slouží jak sportovním oddílům, tak veřejnosti a lze si je po předchozí dohodě pronajmout. Informace o jednotlivých areálech, oddílech, členství a pronájmu hřišť Vám poskytneme telefonicky.

Činnost TJLI byla v roce 2023 podpořena částkou 1 131 000,- Kč z rozpočtu Statutárního města Brna.

V rámci programu Regionální sportovní infrastruktura podpořila v roce 2023 NSA částkou 30 935 353,- Kč projekt Stavební úpravy a nástavba objektu Jakuba Obrovského 2/2, 635 00 Brno.

Děkujeme za podporu!

Areály:

Sportovní oddíly TJ Lokomotiva Ingstav

Rugby

Rugby se věnují dva členské spolky.

Rugby Club Bystrc je největším rugby klubem na Moravě a dlouhodobě se zaměřuje na práci s mládeží. Jeho družstva pravidelně startují v soutěžích pořádaných ČSRU.

Moravia Rugby, z.s. se soustředí na práci s talentovanými hráči rugby z celé Moravy. Výběrové týmy spolku Moravia Rugby reprezentují Moravu na turnajích doma i v zahraničí.

Americký fotbal

Přidej se k nám | Brno Alligators - klikni sem

Orientační běh

Klub orientačního běhu je určen zejména pro žáky základních škol. Je rozdělen na kategorii žáci a dorost. Trénink probíhá zásadně v zalesněném terénu v Brně, Kuřimi a okolí.

Tenis

Členové klubu trénují na tenisových kurtech v Brně na Kšírově 16 a Jakuba Obrovského 2. Součástí hřiště je i občerstvení. Kurty lze pronajmout i pro širokou veřejnost. Informace k pronájmu kurtů a členství v klubu vám rádi sdělíme telefonicky.

Volejbal

Registrovaní členové klubu si pronajímají zařízení tělocvičen. Více informací k činnosti a členství v klubu najdete na tomto webu.

Vzpírání